Zile’de Korona Virüs Denetimi

26.02.2021
792

Zile’de kaymakam, belediye başkanı ve emniyet müdüründen korona virüsü denetimi

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Zile İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz ve İlçe Emniyet Müdürü Erden Uzun, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen korona virüsü denetimleri kapsamında sahaya inerek denetime çıktı.

Zabıta, emniyet, jandarma, ilçe tarım ve ilçe sağlık müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan denetimlerde; hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına ilişkin denetimler yaptı. Denetimlerde vatandaşlar, kurallara uyulması konusunda uyarıldı.

Kaymakam Akyüz, Belediye Başkanı Sargın ve Emniyet Müdürü Uzun da, esnaflar ve vatandaşlarla sosyal mesafe kurallarına göre sohbet ederek, kurallara uymanın önemine dikkat çekti.

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, “Bu illeti hep birlikte kurallara riayet ederek yeneceğiz” dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bugün vatandaşımıza konunun önemini bir kez daha anlatıp, farkındalık oluşturmaya çalıştık. Her bir vatandaşımızın maske ve sosyal mesafe kurallarına uymasını istiyoruz; çünkü bir kısmı kurallara uymadığı zaman risk ortaya çıkıyor. Hepimiz tedbirlerimizi en üst seviyede almaya devam edersek, korona virüsle mücadelede o denli başarılı oluruz.”

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.