Minare-i Sağır ve Şeyhali Mahallerinde 8 bin ton asfalt çalışması yapıldı

02.12.2022
516

Minare-i Sağır ve Şeyhali Mahallerinde 8 bin ton asfalt çalışması yapıldı

Zile Belediyesi Zilelilerin yaşam standartlarını iyileştiren, günün her saatinde rahatça kullanabilecekleri prestij cadde ve sokaklar düzenlemeye devam ediyor.

Zile Belediyesi, yol yapım çalışmaları kapsamında Minare-i Sağır ve Şeyhali Mahallelerinde yaklaşık 42 bin metrekare asfalt yol yapımı işini tamamladı.

Atıl durumda kalan sokak ve caddeleri yenileyerek çalışmalarına devam ettiklerini belirten Zile
Belediye Başkanı Şükrü Sargın, “Elimizdeki kısıtlı imkânları en iyi şekilde değerlendirerek, tasarruf tedbirlerini aksatmadan sürdürerek ve mümkün olabildiğince hizmeti kendi olanaklarımızla üretmeye çalışarak hizmet etmeye devam ediyoruz. Zile Belediyesi’nde bugüne kadar yapılamayanları yapmanın da ayrı mutluluğunu yaşıyoruz. Yıllardır el değmemiş sokak ve caddelerimiz tekrar canlanıyor. Bu bağlamda Minare-i Sağır ve Şeyhali Mahallelerinde yaklaşık 42 bin metrekare asfalt yol çalışmalarımız tamamlandı. Yapılan asfalt çalışması ile 2 mahallede 19 sokağımız yenilenmiş oldu. Bir şehri sevmek, ona emek vermektir. Yapımı biten cadde ve sokaklar ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.